6  грудня 2018 року в нашій школі було проведено ряд заходів приурочених Дню Збройних сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

Вчителем фізичної культури Кожинець Т.Є. та педагогом-організатором Лукашенко Т.В.  06 грудня були організовані спортивні змагання «Сильні. Сміливі. Спритні.» між учнями 1-4 класів. Змагання проходили у 7 етапів (конкурси на спритність, стрибки у мішках, «влучний стрілець», перебирали квасоль з горохом, малювали будинок із зав’язаними очима, перетягування канату);  7 грудня для учнів  10А та 11А класів, на яких вони продемонстрували свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємопідтримку.

Учні 2А класу разом з класним керівником відвідали кімнату Бойової слави.

Бібліотекарем Сотник С.В. була організована тематична виставка історичної, художньої та документальної літератури в фойє школи за темою: «Забуттю не підлягає». Виставку відвідали усі учнівські колективи.

З 19 по 23 листопада у ЗОШ №20 було проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, які були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.

Сьогодні, 23 листопада, вся наша країна вшановує пам'ять жертв голодомору 1932-1933 роках. Це – найбільша трагедія в історії українського народу. Події цих років назавжди вкарбувались у генетичну пам'ять українського народу, і ми не маємо права забути такі страшні часи ні через 5, ні через 10, ні через 100 років.

Були  організовані та проведені виховні години, бесіди з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору. Учні переглянули документальні відео- та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.:

1-2 кл. «Були колись страшні часи»;

3-4 кл. мітинг-реквієм «Не дамо згасити свічку пам’яті!»;

5-7 кл. «Пам’яті жертв голодоморів»;

8-11 кл. «Трагедія голодоморів».

Провели мітинг-реквієм «Не дамо згасити свічку пам’яті!» та акцію «Незабудьки пам’яті». Про історію виникнення «Незабудьки пам’яті» підготувала і розповіла Лукашенко Т.В. Знак квітки незабудки, як символу пам'яті жертв Голодомору, розроблений у 1986 році учителями цілоденної школи св.Софії в Миссиссаґа в Канаді. Квітка незабудька складається з двох кольорів – синього й жовтого – кольорів вільної та незалежної України.

Разом з учнями було виготовлено квітки незабудьки, як символ пам'яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні. Вона нагадує нам і нашим дітям, що ми не маємо права забути жертви Голодомору. На знак пам’яті про померлих від голодомору ця квітка незабудька була прикріплена до свічки пам’яті та скорботи.

Також класні керівники з дітьми під час заходів запалювали свічку пам’яті, а 24 листопада діти продовжать цю акцію і разом з батьками запалять на підвіконні своїх домівок свічки пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

Про Сергієнко Василя Миколайовича

Битва за Дебальцеве

17 лютого 2017 року у актовій залі для учнів 8-11 класів був організований перегляд фільму "Битва за Дебальцеве", після якого кліп Христини Панасюк "Нас не зламає холодна байдужість" дав змогу учням впевнитися, що відбудувати нашу країну можна лише з тими, кому не все одно.

Цього ж дня учні 1-11 класів на виховних годинах згадували Героїв Небесної Сотні

15 лютого - 28-а річниця виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан

У  школі у рамках відзначення 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан  було проведено:

• Покладання квітів до меморіальної дошки загиблим  випускникам  нашої школи  Калабухова Олександра Миколайовича та  Нікобенко Михайла Павловича.
  • Усний журнал  для учнів 4-9 класів «Славні імена  мелітопольських воїнів-афганців».
  • Перегляд документальних фільмів  для учнів 10-11 класів про історичні події в Афганістані.
  • Виготовлення тематичних стіннівок учнями 10-11 класів про 28-річницю виведення військ із Афганістану.

Інформація до Дня пам'яті героїв Крут

27.01.2017 року для учнів 1-11 класів пройшли уроки пам’яті «Історія скорботи та героїзму» до міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту та до Дня пам’яті героїв Крут.

Бій під Крутами

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

УВАГА!!!

БЛАГОДІЙНІ  ПАТРІОТИЧНІ АКЦІЇ

• «Прапор для бійця» (прапори, патріотична символіка, листи, малюнки, сувеніри, обереги).
  • «Подарунок для героя»  (ліки, теплий одяг, засоби гігієни, чай, кофе, солодощі …)

26 листопада День пам’яті жертв голодомору