Вітаємо Ковтонюк Ірину Вікторівну, класного керівника 9-А класу, дипломанта міського конкурсу "Партнер дитячої мрії" серед класних керівників 6-9 класів ЗЗСО міста Мелітополя.

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнських заходів зоологічного напрямку:

• Білик Катерину, ученицю 5-В класу, конкурс "Гуманне ставлення до тварин" (керівник Чумакова Наталя Вікторівна);
  • Осітковську Катерину, ученицю 8-А класу, конкурс "Зоологічна галерея" (керівник Андріяшко Володимир Миколайович).

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай  і люби свій край"!

• Лауреатами стали: Уділов Семен,  учень 1-А класу (керівник Карнигіна Олена Степанівна);

Сулейманова Ельмаз,учениця 9-А класу (керівник Андріяшко Володимир Миколайович).

• Дипломантом стала: Коваленко Ангеліна, учениця 6-А класу (керівник Андріяшко Володимир Миколайович).

Вітаємо Сулейманову Заріну,ученицю 5-А класу, лауреата міського етапу Обласного фестивалю писанок "Писанковий рай" у рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства "Великодні писанки" (керівник Андріяшко Володимир Миколайович).

Вітаємо Акмамбєтову Аміну, ученицю 9-А класу, лауреата міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості  учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!" (керівник Андріяшко Володимир Миколайович).

Вітаємо Лєшукова Владислава,учня 5-А класу, який посів ІІ місце у міському конкурсі малюнків "Техніка навколо нас" (керівник Андріяшко Володимир Миколайович).

У рамках Місячника  безпеки життєдіяльності в закладах освіти Запорізької області у 2019 році:

вітаємо Кирилюк Анастасіюученицю 11-А класу, лауреата у конкурсі дитячих малюнків та плакатів на тему "Обери життя" (керівник Андріяшко Володимир Миколайович);

вітаємо переможців  у творчому конкурсі "Сам собі рятівник"

Лауреатами стали:

• колектив учнів 3-Б класу (керівник Реут Ірина Олександрівна),
  • Акмамбєтова Аміна, учениця 9-А класу (керівник Андріяшко Володимир Миколайович);

вітаємо Кришталя Артема,учня 2-Б класу, дипломанта у конкурсі малюнків за мотивами мультсеріалів "Фокс і Трот поспішають на допомогу" (керівник Шаповалова ольга Леонідівна).

Вітаємо переможців міського етапу виставки-конкурсу "Народна іграшка"

Лауреатами стали:

• Дубровська Анастасія, учениця 3-А класу (керівник Гущина Ірина Анатоліївна);
  • Тищенко Микита,учень 3-А класу (керівник Гущина Ірина Анатоліївна);
  • Щербакова Катерина,учениця 3-Б класу (керівник Реут Ірина Олександрівна);

Дипломантами стали:

• Каліновський Кірілл, учень 1-А класу (керівник Карнигіна Олена Степанівна);
  • Мельник Іван, учень 1-А класу (керівник Карнигіна Олена Степанівна);
  • Воротило Олександр, учень 1-Б класу (керівник Голанова Марина Миколаївна);
  • Алексеєв Ростислав, учень 4-А класу (керівник Кадиєва Ельзара Серверівна).