31.10.2018 відбулася педагогічна рада з виховної роботи за темою: «Класні та позакласні заходи як засіб підтримки освітніх запитів підлітків», під час якої класні керівники : Кадиєва Е. С, Андрєєва О.М.,  Кирилюк Т.А., керівник гуртка Ковтонюк І.В., вихователь ГПД Денисова О.М. поділилися досвідом роботи. Педагогом – організатором Лукашенко Т.В. було обговорено інноваційні форми та методи виховної роботи учасників виховного процесу.

В практичній частині педради  відбувся «Експрес-проект»   пропозицій   щодо необхідних умов ефективного функціонування системи виховної роботи, в процесі якого учасники відчули себе у ролі адміністрації, класних керівників, батьків та учнів школи.

Проект рішення педагогічної ради

Адміністрації  школи:

Контролювати використання класними  керівниками, вчителями -предметниками інноваційних форм та методів виховної  роботи в освітньому процесі                                            (Постійно)

Керівнику шкільного методичного об’єднання класних керівників:

• Надавати методичну допомогу молодим та малодосвідченим класним керівникам щодо впровадження інноваційних технологій у виховний процес.                     (Постійно)
    • Розглянути на методичному об’єднанні класних керівників   інноваційні форми   виховної роботи.     (Січень 2019)

Класним керівникам:

• Провести  відкриті виховні заходи з використанням інноваційних форм роботи.                                                                                       (Протягом  2018-2019 н.р.)
    • Створити картотеку «Використання інноваційних  технологій   у позакласній роботі                                      (Травень 2019)

Вчителям - предметникам

• Застосовувати інноваційні  форми роботи у позакласній діяльності відповідно до вікових категорій учнів

(Постійно)