На виконання наказу ЗОШ № 20 «Про проведення тижня охорони праці» від 15.04.2019 № ____ , а також з метою забезпечення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничої санітарії, підвищення рівня охорони праці та безпеки життєдіяльності, запобігання випадкам невиробничого травматизму робітників з 22  по 26 квітня 2019р. у навчальному закладі проведено Тиждень охорони праці.

Під час тижня охорони праці було проведено заходи відповідно до розробленого плану за напрямками: правові та організаційні заходи, гігієна навчання та праці і виробнича санітарія, електробезпека, пожежна безпека. На оперативно-методичній нараді з працівниками школи розглядалося питання про виконання розділу колективного договору «Охорона праці», правил внутрішнього розпорядку, проаналізовано стан та причини травматизму (моніторингові дослідження) серед робітників та учнів. Особлива увага була приділена питанню про безпечне та здорове майбутнє праці, що відповідало гаслу Всесвітнього дня охорони праці в 2019 році.

Просмотров: 712 | Добавил: znz20melitopol | Дата: 26.04.2019 | Комментарии (0)