МО класних керівників

8 січня 2020 року відбулося третє засідання методичного об`єднання класних керівників 5 - 11 класів. На засідання було запрошено молодих спеціалістів Жгір А.С., Шумейко Ю.А.

Тема методичного засідання "Роль особистості класного керівника у формуванні творчо-працездатного учнівського колективу".

Засідання МО було розділено на дві частини: теоретичну та практичну.

Відповідно до плану було обговорено такі питання :

1.Нормативно – правове забезпечення виховного процесу;

2.Планування роботи на другий семестр 2019 – 2020 навчального року;

3.Особливості роботи класного керівника 5 класу: спадковість початкової і основної школи, проблеми адаптації;

4.Обговорення новацій в освіті: поява мовного та освітнього омбудсменів в Україні.

Практична частина МО - це тренінг для класних керівників, який провела керівник МО Чумакова Н.В.

Метою тренінгу було створення творчого колективного педагогічного проекту "Професіограма сучасного класного керівника"; надання допомоги педагогам з питання формування творчого працездатного учнівського колективу; визначення елементів педагогічної майстерності сучасного вчителя. У процесі тренінгу було використано такі прийоми "Запрошення на чай", "Золота рибка" "Ланцюжок", методика "Дім", проект "Портрет сучасного класного керівника".

На МО було обговорено планування тижня майстерності класного керівника, визначено основні форми роботи з класними колективами на другий семестр.

Переглядів: 248 | Додав: znz20melitopol | Рейтинг: 0.0/0
Имя *: