Звіт про проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці здобувачів освіти до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.

У нашій школі тиждень знань безпеки життєдіяльності був проведений з 21 по 25 жовтня 2019 року. У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

Зокрема було проведено:

• Виставка методичної та науково-популярної літератури "Безпека понад усе".
  • Вікторина у малюнках "Обережно! Небезпека".
  • Рольові ігри "Ми - пішоходи", "Небезпечні перехожі",  "Вогонь - друг, вогонь - ворог".
  • Класні години  "Безпека мого  життя", "Про безпеку пам'ятай", "Будь обережним на вулиці і вдома", "Профілактика травматизму невиробничого характеру".
  •  Мультгодина для учнів 1-х класів.
  • Урок-ярмарок "Корисне харчування"
  • Практичні заняття "Допоможи другу"  на знання першої долікарської допомоги  при різного роду травмах.
  • Виступ агітбригади "Молодь обирає здоровий спосіб життя".
  • Практичне заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайної ситуації (пожежі).

Переглядів: 300 | Додав: znz20melitopol | Рейтинг: 0.0/0
Имя *: