Далекий 1967 рік... школа гостинно розчинила двері для перших своїх учнів

Педагогічний колектив очолили директор Спасов Л.М. та завуч Ангеловська В.П.

Минув час,

тополі зросли, багато учнів вже стали батьками та привели своїх дітей до своєї, 20 школи!

Головне кредо нашої школи - сприяння формуванню творчих, ініциативних, інтелектуально і духовно розвинених особистостей, здатних реалізувати свої здібності в житті.

Головною метою школи є виховання свідомого громадянина з активною життєвою позицією, готового до трудової діяльності, творчого мислення і самовдосконалення

Науково-методична проблема школи на 2018-2019 н.р.: «Розвиток творчої індивідуальності вчителя, підвищення результативності та якості навчально-виховного процесу шляхом використання інноваційних освітніх технологій»

В школі створюються умови для роботи з творчо обдарованими дітьми. Зусилля педколективу спрямованні не тільки на те , щоб дати учням необхідні їм знання, зазначені предметними програмами, а й на роботу з кожною особистістю, розкриття її природних здібностей, розвиток інтелекту та формування духовності учнів.

Поряд з обов'язковими предметами запроваджується профільне навчання за природничим та філологічним напрямками.

Школа пропонує нові технології та форми навчання:

• Міні-школа "Паросток" для дітей дошкільного віку(підготовка до школи)

• Поглиблене вивчення української мови
  • Вивчення англійської мови (за підручниками OUP)

• Індивідуальні форми навчання здібних та обдарованих дітей

У школі працюють безкоштовні гуртки: