Ласкаво просимо до бібліотеки ЗОШ № 20.

Найдивовижніше в світі книг це те, що ми можемо представити себе в періоді тієї епохи, про яку читаємоМи можемо бути прекрасними принцесами, які потрапляють в різні халепи або героїнями любовних романів. Можемо бути сильними і красивими лицарями, які б'ються  на турнірі за честь улюбленої дами.

Унікальне диво - наш мозок вінотримуючи інформацію, перетравлює її і видає у вигляді картинок і образних дійЗавдяки такій роботі мозку, ми постійно потребуємо їжі для роздумів.

Перейдемо до головного, на зміну паперовим книгам прийшла техніка. Економлячи час можна прослуховувати аудіокниги, але ті, хто це робив, погодяться, що це не, то що треба. Адже вже до кінця дня безслідно втрачається 90% інформації,а це не мало, а якщо текст книги знаходиться перед очима, то прочитувати його можна стільки раз скільки захочеться.

Так що робимо висновок: якщо хочемо приємно провести час і запам'ятати інформацію з книги то найкраще її читати, а не прослуховувати через аудіопристрої.

Нашою бібліотекою завідує: Сотник Світлана Віліївна.

Вона говорить так:

"У кожної людини є свої улюблені книги. Одні дарують гарний настрій, інші відкривають новий світ. Але одне тут особливо важливо: книги змушують думати про себе, про оточуючих людей, своїй країні." Книга для розуму, що теплий дощик для сходів. "Дружба з книгою безцінна".

У нашій школі залучає дітей до читання, знайомить з книгою, з науковими журналами.

Портфоліо бібліотекаря ЗОШ № 20 Сотник Світлани Віліївни

Фонд додаткової літератури включає: вітчизняну і зарубіжну,

класичну і сучасну художню літературу; науково-популярну та

науково-технічну літературу ; видання з образотворчого мистецтва,

музики, фізичної культури і спорту, екології, правилам безпечної

поведінки на дорогах; довідково-бібліографічні та періодичні

видання; збори словників.

Розглянемо кілька книг, які надаються нашою бібліотекою для навчання дітей у певній галузі:

З програмування:

Cамовчитель основи програмування в Delphi 7ля підготовки до олімпіади)

З української літератури:

"Зворушене серце. Твори Ольги Кобилянської”.

З фізики:

Енциклопедія елементарної фізики.