Привітання учнів ЗОШ № 20 з нагоди святкування 236-ї річниці заснування м.Мелітополя

Підсумки тематичного тижня "Калейдоскоп святкових подій"

План заходів тематичного тижня «Калейдоскоп святкових подій! з 21.09.2020 по 28.09.2020

У ці теплі, сонячні травневі дні, коли буяє квітом вся природа, відзначається найкраще свято – Міжнародний день сім’ї. Це свято надто значиме, адже кожній людині, а особливо дитині, потрібна матуся, родина, домівка, де тебе завжди розуміють, підтримують, де завжди тепло і затишно…
         З нагоди цього свята був зроблений відеоролик « Я і моя щаслива  родина» в якому взяли активну учать учні 2-Б, 4-А, 5-А, 5-В, 6-А, 7-А, 9-А, 9-Б,10-А, 11-А класів.

Віртуальна дошка «Найкраще у світі слово-мама!»

Онлайн-марафон «Посмішка матусі наймиліша»

WHTY--VGH-p-DpCyi4je468edqIjg/viewform

Hand-made «Листівка для матусі»

SkNuaE-u0-6YRZYBvNGunPYVHteg/viewform

Поетичний серпантин «Рідній матусі присвячується»

Zo7yzwih3O86P0oKsW8MMABKBijQ/viewform

Кулінарний челендж-марафон «Смаколики для матусі»

ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ 2020 РОКУ

Сьогодні, у першу суботу лютого, за доброю традицією у школі відбулася зустріч випускників різних поколінь, особливо які закінчили школу 30,25,20,15,10,5 років  тому, а також випускників,  які покинули школу минулого літа. Ця подія для шкільних друзів, що розбіглись в різні куточки нашої України та цілого світу, справді особлива і зворушлива.

Зустріч розпочалась з цікавої екскурсії по школі. Усі гості були приємно вражені тими надзвичайними змінами, які сталися за період їхньої відсутності.

По традиції випускників привітав директор школи Карандаш М.М. Колишні випускники вручили своїм вчителям букети квітів, зовсім як колись у школі. А старшокласники подарували випускникам різних поколінь цікаву концертну програму з піснями, танцями, різноманітними конкурсами. Гучні оплески лунали в залі.

День зустрічі випускників – чудова можливість побачити своїх однокласників, поспілкуватися з колишніми вчителями, згадати шкільні роки. Коли як не сьогодні випадає нагода ще раз посидіти за шкільною партою та повернутися у своє дитинство.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

День учителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих учителів, а й учнів.

4 жовтня в кожному класі панувала особлива святкова атмосфера, в коридорах було гамірно всі з чудовим настроєм. Багато щедрих слів подяки лунало для наших педагогів з нагоди професійного свята.

Шкільне самоврядування не на словах, а на справі змогли відчути себе вчителями. А на завершені дня- святковий концерт «Свого вчителя любимо і шануємо!».

Кожен клас та випускники 2019 року вітали вчителів по-своєму:  піснями, танцями, сценками, відеороликами.

Було багато позитивних емоцій , сміху і сліз радості.

СВЯТО МІКРОРАЙОНУ "МЕЛІТОПОЛЬ - РІДНЕ МІСТО"

Традиційним для нашої школи стало відзначення Дня рідного міста Мелітополя. І в цьому навчальному році відбулися  заходи, приурочені цьому святу. Протягом тижня на великих перевах проводились майстер-класи «Черешнево та медове місто» для учнів молодшої школи.

27 вересня на класній годині пройшов святковий концерт «З Днем народження, рідне місто». Метою цього свята було формування  почуття патріотизму, розвиток творчих здібностей учнів, згуртування класних колективів.

Участь у святкуванні брали учні 2-10-х класів. Кожен клас представив свій вітальний номер: пісні, вірші, танці. Для учнів початкової ланки був проведений конкурс «Малюнок на асфальті», де учні могли за допомогою кольорової крейди відобразити свої вітання рідному місту. У фойє школи була оформлена виставка стіннівок до Дня міста.

Для команд 5-х класів, учнів 6-А та 6-Б класів провели квест-гру «Рідне місто, любимо тебе» з цікавими завданнями з історії, природи та культури рідного міста.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання.

Школярі стають старшими на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 1 вересня 2019 року — особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2020 року.

Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

Усіх присутніх з початком нового навчального року привітав директор школи Карандаш Микола Михайлович, який побажав вдалих уроків, успіхів, упевнених кроків до поставленої мети.

Не обійшлося свято і без виступів першокласників, які читаючи вірші, пообіцяли, що вони старатимуться сумлінно вчитися. Випускники разом із першокласниками порадували присутніх чудовим шкільним вальсом.

І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учня 11-А класу Боршовського Григорія та учениці 1-Б класу Галенко Марії.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Зі святом! З днем Знань!

Святкова лінійка, присвячена Дню Знань