Шановні колеги,

 

направляємо Вам адреси сайтів, на яких Ви зможете ознайомитися з нашими розробками:

  • «Tecтopiyм» http://www.testorium.net/ — цей сайт для вчителів та учнів, де можна перевірити глибину своїх  знань, створити свої тести або скористатися вже існуючими.

1                    Користуючись тестами в онлайн-режимі, учні підвищать свою готовність до ЗНО ( зміст навчального предмета, методика виконання тестових завдань різних типів, психологічна підготовка до процедури ЗНО).

2                    Вчителі - предметники, використовуючи онлайн  - тестування як елемент IKT, підвищать свою творчу активність на уроках, що безсумнівно врахується при атестації.

3                    Відбувається популяризація інтелектуальної діяльності, мотивація до самоосвіти.

 

  • http://www.2nanius.com/60.html?&L=0 На цьому ресурсі Ви можете ознайомитися з анотаціями електронних мультимедійних підручників, подивитися демонстраційні параграфи або виконати лабораторні роботи з xiмiї, біології, інформатики. Bci вони мають гриф МОНУ, використовуються як самостійні або додаткові підручники при вивченні відповідних предметів. Існує три варіанти їх розповсюдження: мережева версія, персональна та онлайн - доступ.

3 метою інформаційної підтримки сучасних засобів навчання та ознайомлення широкого кола методистів, вчителів, учнів та батьків з електронними мультимедійними підручниками для старшої школи та системою контролю знань в онлайн-режимі просимо розмістити на сайті навчального закладу банер «Доступна освіта» Будемо щиро раді співпраці.

 

3 повагою. Сергій Коряк 057 7021307