Тиждень фізичної культури і спорту

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою з 9.09.2020 по 13.09.2020  у школі пройшов тиждень  фізичної культури і спорту.

Упродовж тижня  на перервах діти брали участь у змаганнях шашок шахів, армреслінгу.

 10.09.2020 відбулись змагання «У країні Олімпії» між 4-5 класами. Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах. Дітвора відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. Тож у підсумками змагань найспритнішими виявилися: 5А – І місце, 5-Б – ІІ місце, 5-В клас – ІІІ місце

У четвер (12.09.2020) для  учнів 6-9х класів проводились змагання з аеробіки «Краса та грація». Кожна команда мала представити на розсуд суддів, глядачів та уболівальників заздалегідь підготовлений спортивний номер, який оцінювався за такими критеріями: артистизм, використання простору, злагодженість  у виконанні спортивних і танцювальних елементів з музичним супроводом. Коли судді підраховувала кількість балів, а учасники змагань хвилювалися й очікували на результат, свій показовий виступ продемонстрували учні 10А класу. За підсумками цього змагання маємо такі результати І місце 7-А клас, ІІ місце 6-А клас, ІІІ місце – 8-А клас

У п'ятницю (13.09.2020) на класних годинах класні керівники провели виховні години, ранкові зустрічі «Діти-олімпійська надія України», «Видатні українські спортсмени та олімпійці рідного краю»  для учнів 1-11 класів. Також учні 8-А класу показали виступ агітбригади “Ми за здоровий спосіб життя”.  Запрошеними на неї були учні 4-5х класів. У гумористичній формі восьмикласники продемонстрували, яку шкоду завдають людям шкідливі звички. Та закликали усіх вести здоровий спосіб життя.

А флешмоб на шкільному подвір'ї на великих перервах у п'ятницю  додав ще й здоров’я та позитивних емоцій. З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився цей тиждень, присвячений спорту.