Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

• Директора Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Мелітопольської міської ради Запорізької області знаходиться за адресою: вул. Сєрова, 62,  м. Мелітополь, 72318

Умови оплати праці:

Директор Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Мелітопольської міської ради Запорізької області: тарифний розряд 17; оклад  5815 грн.; _____% посадового окладу за вислугу років,  15% посадового окладу надбавка з метою підвищення  престижності праці педагогічних працівників, ____  % посадового окладу за звання (за наявності); _____ % надбавка до  посадового окладу за науковий ступінь кандидата педагогічних наук (за наявністю).

Кваліфікаційні вимоги:

Освіта – вища педагогічна, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня  спеціаліста.;

Стаж роботи не менше 3 років;

Вільне володіння державною мовою.

Перелік необхідних документів:

1. Заява про участь у конкурсі.
  2. Автобіографія або резюме (за вибором учасників конкурсу).
  3. Копія документу,  що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.
  4. Копію документа про освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста )  у разі наявності присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  5. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше 3 років на момент подачі заяви.
  6. Довідка про відсутність судимості.
  7. Згода на відео фіксацію.
  8. Медична довідка про стан здоров’я щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами : Ф1 40/О та Ф 1 22/О .
  9. Заява про відсутність близьких родичів, які працюють у закладі освіти, на посаду керівника, якого оголошено конкурс.

10.  Згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

11. Мотиваційний лист, складений у довільній формі .

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості .

Документи приймаються з 01.10.2018 по 30.10.2018 року.

Документи про участь у конкурсі подаються особисто або поштою до секретаря конкурсної комісії у визначений термін.

Відповідальність  за достовірність поданих документів несе заявник.

Документи приймаються за адресою: вул. Осипенко, 96, м. Мелітополь, 72313.

Телефон для довідок: Поволоцька О.В., 5-42-51

Просмотров: 378 | Добавил: znz20melitopol | Дата: 30.09.2018 | Комментарии (0)